Бійці добровольчого формування «Азов» Запоріжжя постійно вдосконалюють свої бойові навички
Тренування, які проводяться на полігоні охоплюють поліпшення навичок володіння зброєю, вогневу підготовку, роботу в групах, злагодженя підрозділів тощо.
![](/uploads/news/redactor/6hbqfxx14kqmilb7.jpg)
Досвідчені інструктори діляться своїм досвідом із бійцями та допомагають їм удосконалити свої навички, щоб стати ще більш вправними воїнами. Про це повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.
![](/uploads/news/redactor/luvffrxgdscl80cj.jpg)
![](/uploads/news/redactor/ajhaur0hddoksarz.jpg)