Безкоштовно годують запоріжців служителі та парафіяни запорізького храму Харе Кришна
Запорізькі кришнаїти продовжують втілювати благодійний проект «Пища Жизни». Як розповів служитель храма Кришни Микола Антощак, двічі на тиждень — у вівторок та п’ятницю — вони у себе вони готують їжу на 150 осіб, привозять її до Запорізького цирку і на зеленій зоні роздають всім бажаючим.
![](/uploads/news/redactor/z6xluajngwd5spzi.jpg)
Нужденні отримують суп, компот та хліб.
До речі, сьогодні до Миколи Антощака звернувся чоловік, який розповів, що його другу, який живе у Шевченківському районі, нічого їсти. Він попросив служителя храма Кришни про допомогу. Микола записав адресу і пообіцяв, що вони привезуть їжу.
![](/uploads/news/redactor/yeo6qsms6xrvehur.jpg)
Ще 100 порцій кришнаїти розвозять одиноким, малозабезпеченим запоріжцям та вимушено переміщеним особам.
![](/uploads/news/redactor/c4mnblwdemihxvzx.jpg)
Крім цього, вегетаріанські страви (кришнаїти не вживають м’ясо та ще деякі продукти і, відповідно, не готують з них страви) з задоволенням їдять волонтери.
![](/uploads/news/redactor/cnofrzafonr1yskg.jpg)
![](/uploads/news/redactor/hccy45p4uozjhwgg.jpg)
![](/uploads/news/redactor/1wsvhbtnixtamtty.jpg)
![](/uploads/news/redactor/bfm17itegkjucewj.jpg)
Фото Олександра Прилепи