Росіяни вдарили по одному з енергооб'єктів Запоріжжя — двоє працівників підрядної організації отримали поранення
Упродовж вихідних Запоріжжя зазнало кількох ворожих ударів, які зачепили місцеву енергетичну інфраструктуру. Про наслідки атак та роботу з їх ліквідації розповів керівник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський.
Читайте також: П'ять днів під вогнем: на Запоріжжя енергетики за лічені години «тиші» повернули світло громадам Оріхівщини
«Внаслідок удару по одному з наших енергооб'єктів постраждали двоє співробітників підрядної організації. На щастя, минулося без важких наслідків та госпіталізації. Вціліло й обладнання – завдяки захисним спорудам», — пояснив він.
У суботу ввечері через масований обстріл міста без електрики опинилися 18 споживачів. Втім, уже за кілька годин усі вони знову отримали електропостачання.
Наступного дня ситуація ускладнилася. Ворожий безпілотник пошкодив високовольтну повітряну лінію електропередачі, через що світло зникло одразу у 9 002 родин у Запоріжжі та ще у 1 123 домівок у двох прилеглих населених пунктах.
«Лише за півтори години всі були заживлені за резервними схемами й знову зі світлом», — зазначив Стасевський.
Також протягом вихідних кілька разів під ворожі удари потрапляли селища Кушугум та Балабине. Тож енергетики відновили електропостачання близько 4 тисяч абонентів у цих населених пунктах. Ще 9,5 тисячі родин у прифронтовій зоні також знову отримали світло.
«Загалом за суботу-неділю ми повернули світло 22,5 тисячам споживачів», — підкреслив керівник підприємства.
Ранок понеділка приніс нові виклики: нічні та передранкові удари БПЛА пошкодили кілька повітряних ліній електропередачі, через що без електроенергії залишилися 96 домогосподарств. Бригади «Запоріжжяобленерго» вже розпочали відновлювальні роботи.
«Наші бригади вже працюють над відновленням електропостачання, робимо все можливе, аби якнайшвидше повернути світло», — наголосив Андрій Стасевський.
Раніше ми писали, що на Запорізькій АЕС стався 20-й блекаут
