Запорожцю, який вирощував коноплі, здалося, що у дворі хтось ходить – викликав поліцію
Житель Шевченківського району Запоріжжя звернувся до поліції з заявою, в нього на подвір’ї, начебто, хтось знаходиться. Про цей випадок розповіли на сторінці патрульної поліції Запорізької області у фейсбуці.
Читайте також: Не обдуриш і не підкупиш: як собака із Запоріжжя допомагає поліцейським розкривати злочини
Патрульні поліцейські прибули за викликом на вулицю Банківську, оглянули прибудинкову ділянку й нікого зі сторонніх не виявили. Зате звернули увагу, що у дворі є рослини, дуже схожі на коноплі, які вирощував господар.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила 90 таких рослин.
![](/uploads/news/redactor/okbeumebcqaamjhk.jpg)
Відкрили кримінальне провадження за незаконний посів або незаконне вирощування конопель людиною, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила одне із подібних кримінальних правопорушень.
Читайте також: У Запоріжжі винесли вирок матері чотиримісячної дівчинки, яка померла в наркопритоні: деталі справи
Тобто, чоловік, який викликав додому поліцію, не вперше має проблеми із законом через наркотики.
Ми писали, що запорожці продовжують "вестись" на фейкові оголошення - як уберегтися. Зокрема, нікому не можна повідомляти термін дії карти та інші секретні банківські реквізити.