У Запоріжжі рятувальники виловили змію у під'їзді житлового будинку

У Запоріжжі незвичний «гість» заліз у під'їзд багатоповерхівки та наробив галасу

У Запоріжжі черговий виклик рятувальників був пов’язаний із появою плазуна у житловому будинку. Змію помітили у під’їзді багатоповерхівки, через що мешканці звернулися по допомогу до спеціалістів. Про це повідомили в Управлінні з питань попередження НС та ЦЗ населення ЗМР.

Читайте також: На дитячому майданчику в Запоріжжі на дереві висіла змія - відео

Зазначається, що сигнал про незвичного гостя надійшов через міський контакт-центр 1580.

На місце події швидко прибули рятувальники КСВАРС. Після огляду вони безпечно відловили плазуна, не допустивши небезпечних ситуацій для мешканців будинку. Згодом змію перевезли та випустили у природному середовищі.

За інформацією профільного управління, із підвищенням температури повітря кількість подібних звернень у Запоріжжі збільшується. Рятувальники вже не раз отримували повідомлення про змій, яких помічали на території міста.

Фахівці нагадують, що при зустрічі з плазуном не потрібно робити різких рухів, підходити близько чи намагатися самостійно його впіймати. Також не слід провокувати тварину або намагатися прогнати її власними силами.

Тож у випадку появи змії біля будинку, у під’їзді чи на прибудинковій території варто дотримуватися безпечної дистанції та звертатися до відповідних служб. Саме такі дії допомагають уникнути небезпечних наслідків і забезпечити безпеку людей.

Раніше ми писали, що на лікарняних сходах у центрі Запоріжжя помітили змію