Дивом вижили під обстрілами та вирішили евакуюватись до Запоріжжя
Селище міського типу Степногірськ Василівського району Запорізької області постійно потерпає від обстрілів російських військових.
Днями ворожий снаряд влучив у подвір'я родини 66-річних пенсіонерів Сергія Івановича і Тамари Миколаївни.
Зруйнований будинок - вибиті вікна, побиті фасад і дах. А разом з будинком подружжя втратило те, що наживали роками. Посікло єдиний засіб переміщення родини – їхню "четвірку". Зруйнований сарай.
Люди просто дивом залишились живі. Під час обстрілу Тамара Миколаївна щось робила на кухні, а Сергій Іванович - на городі. Було дуже страшно. На фото можно побачити, наскільки сильно ворожі обстріли розторощили будинок родини. Жити в таких руїнах просто неможливо.
Пенсіонери звернулись до поліції і їм запропонували виїхати до Запоріжжя, розповіли, що там вони зможуть отримати безкоштовне тимчасове житло з триразовим харчуванням, а також оговтатися від події та оформити необхідні документи. Повернутись додому зможуть у будь-який момент. Тож, люди вирішили виїхати - їх евакуювали до обласного центру на службовому поліцейському автомобілі.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Запорізької області .
Читайте також: Дивом вціліли та залишилися без житла: як евакуювали родину з-під Запоріжжя .
Евакуаційні заходи тривають на всій прифронтовій території Запорізької області. З питань щодо евакуації та розміщення можна звертатися за номерами телефонів: 102, 0502663167 або безпосередньо до територіальних підрозділів поліції та громад.
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7j4hatfzjffccvtr.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/clgmyn1ogae4iddw.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/k2juaa0dahd7rtfl.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/34p0brywtku1ojlv.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/72f0kxsqswthj9rv.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ndokqnkzk49javzv.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/3pmdi2c2hreunhlq.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/vhrtvshl3wpmatih.jpg)
![Окупанти "звільнили" літню пару із Запорізької області від нажитого - як родині вдалося вижити](/uploads/news/resize/w/1200x1200/yjq8uqlfiymzs2lf.jpg)