![](/uploads/news/redactor/tmybxzxig9ruqrue.jpg)
У Запоріжжі сталась подія на воді
Сьогодні о 13.53 до Служби порятунку «101» у Запоріжжі надійшло повідомлення - чоловік опинився у річці Дніпро. Надзвичайна подія сталась в Олександрівському районі.
Самостійно чоловік вибратися з води не міг, йому була вкрай необхідна кваліфікована допомога. Тож, співробітники ДСНС врятували постраждалого та передали медикам "швидкої".
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Та надали фото, на якому видно, що залізобетонна конструкція не березі така, що самостійно вибратись дуже складно. Також видно, що рятувальники працювали на гумовому човні.
![](/uploads/news/redactor/lxglrqbtqq88xxu2.jpg)
Ми писали, як нещодавно рятувальники вивозили та знешкоджували небезпечну знахідку - на подвір'я у селі Преображенка Запорізької області впала 500-килограмова авіабомба, яка, на щастя, не розірвалася: відео.
Читайте також: У Запоріжжі вандали нищать сміттєві контейнери - ви будете вражені ціною одного бака.