Наразі триває набір охочих у лави добровільного формування цивільного захисту
У Запоріжжі ліквідувати наслідки російського ракетного обстрілу, який стався 25 травня, в одному з приватних секторів міста допомагають перші добровольці-рятувальники. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Напередодні вони пройшли навчання, які проводилися на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області для членів добровільних формувань, а сьогодні вже почали допомагати професіоналам.
![](/uploads/news/redactor/wgttuujmtj4tgpl4.jpg)
Усі добровольці перед початком робіт пройшли інструктаж з безпеки праці, правил поведінки в зоні надзвичайної ситуації. Ознайомилися зі способами захисту від надзвичайних ситуацій, порядком надання домедичної допомоги та правилами користування засобами захисту.
Серед небайдужих є і жінки, які пліч-о-пліч з чоловіками допомагають розбирати завали та зруйновані домівки. Допомагають і колишні працівники ГУ ДСНС та ветерани пожежної охорони. Є жінка, яка приїхала на поміч нашому місту із самого Львова. Сказала, що відчуває в собі моральну і фізичну силу для допомоги. Усі добровольці сьогодні працювали завзято, згуртовано та з вірою у перемогу.
![](/uploads/news/redactor/jdefrhfli8jicend.jpg)
Загалом до розбору руйнувань вийшли 16 членів добровільного формування та 15 людей із сусідніх вулиць, перехожі. Адже всі розуміють, що зараз у нас немає чужої біди – вона спільна, тому і долати її потрібно разом.
Наразі триває набір охочих у лави добровільного формування цивільного захисту. Тож усі охочі, хто відчуває в собі силу та змогу допомогти, можуть приєднатись до загонів добровольців.
![](/uploads/news/redactor/qyrqu7uy3jgsdgxz.jpg)
Нагадаємо, вранці 25 травня російські війська завдали по Запоріжжю ракетного удару. Внаслідок ворожого обстрілу одна людина загинула, троє отримали поранення, десятки будинків зазнали пошкоджень. Постраждалі від ранкового «прильоту» у Запоріжжі розповіли подробиці події — відео.
У Запоріжжі сьогодні відновили електропостачання, порушене внаслідок ракетного удару. А комунальні підприємства та керуючі компанії Запоріжжя продовжують відновлювальні роботи у житлових будинках, які напередодні були пошкоджені внаслідок ракетного удару російських загарбників.
Варто зазначити, що у Запорізькій області зберігається висока ймовірність ракетних та авіаційних ударів.