!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/nnitmdegxvc7obukd6ulza0qtqfvphxd.jpg)
Місто знаходиться всього за 8 кілометрів від лінії фронту
В Оріхові Запорізької області ситуація важка. Ось вже два роки росіяни обстрілюють місто ледь не щодня, але попри це, містяни все одно не покидають рідний дім. ДСНС у Запорізькій області показали як вони доставляють мешканцям Оріхова гуманітарну допомогу (відео дивіться нижче).
Читайте також: Поліцейський врятував останню вцілілу цінність в зруйнованому росіянами будинку культури в Оріхові
По місту застосовують удари з усіх можливих видів озброєнь - це керовані авіабомби, ударні дрони, зараз дуже багато ударів з артилерії.
"Тут мій дім, поки хата моя стоїть, поки є дах над головою, буду тут жити", - розповідає літня мешканка Оріхова.
"Дуже важливо було зимою, коли приходимо і завжди тепло тут. Нас пускали весь час, і телефони тут заряджаєш. Дуже їм вдячні, хлопці всі хороші", - згадує мешканка.
Місцеві дуже вдячні працівникам служб та волонтерам, які не покидають мешканців міста та регулярно привозять допомогу не тільки для людей, а й для тварин.
"Це дуже велика підтримка для людей. Регулярно здійснюється підвіз хлібу нашими пожежними підрозділами. Людям це дуже важливо", - розповідає працівник ДСНС Євген.
Працівниця ДСНС у Запорізькій області Анна Логвиненко також поділилась фотографіями Оріхова у своєму фейсбуці. Фотографії співробітниці ДСНС дивіться нижче у публікації.
Раніше ми розповідали, що в Оріхові та Гуляйполі встановили мобільні укриття за підтримки Червоного Хреста. Це наземне сховище, площею 10 квадратних метрів, в якому одночасно можуть розміститися 10-15 людей. Укриття захищає від обстрілів з різних видів озброєння, зокрема, реактивних систем залпового вогню та вибухових хвиль.
Фото в публікації: Юра Швець
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ah0d0dctjmtau5f9.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/l2y8rcfdsiiuikw1.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/djwwsbrn8kvwsqzq.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/hlf7hu9tbcp6anxd.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/xrlfqvp1cgswuyxq.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/jbncxq3uej23x8bv.jpg)
!["Поки хата стоїть - доти буду жить тут" - як виглядає прифронтовий Оріхів (фото, відео)](/uploads/news/resize/w/1200x1200/veb5tjfvkwsho8us.jpg)