У Вознесенівському районі продовжують наводити лад у дворах багатоповерхівок
На жаль, прибирання стихійних звалищ — це постійна робота комунальників. Адже деякі люди залишають у дворах не тільки будівельне сміття, а навіть непотрібні меблі. У Вознесенівському районі складають графік такого прибирання, щоб охопити більшу частину територій. Про це у «Фейсбуці» повідомив голова Вознесенівсього району Віталій Лисенко.
![](/uploads/news/redactor/4uxlec76rvtd1txw.jpg)
«За результатами щоденних об’їздів території Вознесенівського, складаємо перелік адрес та затверджуємо графік прибирання. Намагаємось працювати поквартально, щоб виконання робіт було максимально якісним та комплексним», — йдеться у повідомленні.
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/d5qja59hhnh8gujt.jpg)
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/oskcobnplzzctpmx.jpg)
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/33lthu4gptp2khk7.jpg)
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/jjtom1vexoszipv6.jpg)
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/m3wzxekppyzxzke3.jpg)
![У дворах запорізьких будинків стихійні звалища прибирають за допомогою спецтехніки](/uploads/news/resize/w/1200x1200/sgjgr6gd5fpzvc7f.jpg)