Де у Запоріжжі можна побачити павлонію або Адамове дерево
Квітучу молоду павлонію або Адамове дерево сфотографувала у Запоріжжі, на вулиці Перемоги, запоріжанка Наталія Каріда. У павлонії красиві вишукані квіти - суцвіття з трубчастих бузкових дзвіночків, світлинами яких Наталія поділилась на своїй сторінці у "Фейсбук".
Коментатори відмічають, що ця павловнія зацвіла вперше. Вона цвіте на п'ятий-шостий рік після посадки.
Поділилась у соцмережах фото павлонії й запоріжанка Світлана Полюшко. Вона сфотографувала суцвіття у Хортицькому районі, неподалік від зупинки "Пошта".
Це цінне декоративне садово-паркове дерево з чудовими суцвіттями для вирощування в районах із теплим та вологим кліматом, любить сонце.
Спочатку Адамове дерево росло у таких країнах, як Китай, В'єтнам, Лаос, Тайвань, Корея, до теперішнього часу поширилося по всьому світу. Як повідомляє сайт idea-sad.com.ua, в Україні павлонія зростає практично всюди, краще розвивається в південних і західних регіонах.
Читайте також: У Запоріжжі казково квітне гліцинія - фото.
Фото Наталії Каріди, Світлани Полюшко
![У Запоріжжі квітне Адамово дерево - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/bjwgcdqgge3rk4a3.jpg)
![У Запоріжжі квітне Адамово дерево - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/qclvdjhwxgdl8r7z.jpg)
![У Запоріжжі квітне Адамово дерево - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/87ta4ngy2k07nfgp.jpg)
![У Запоріжжі квітне Адамово дерево - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/xcapx5iffkk7cwkp.jpg)
![У Запоріжжі квітне Адамово дерево - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/htwkp7lqt55gdxse.jpg)