У Заводському районі Запоріжжя стартував цікавий проєкт охорони громадського порядку
Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Міська варта” створено 12 років тому.
![](/uploads/news/redactor/78p3t3alcps9e9yp.jpg)
З 24 лютого 2022, за словами керівника “Міської варти” Олександра Дьяченка, діє в якості приданих сил Національної поліції і виконує правоохоронні та бойові завдання у Заводському районі в умовах воєнного стану.
Громадське формування нараховує 147 бійців. Чергують у Заводському районі, зона їх уваги — Павло-Кічкас, Запоріжжя-Ліве, вулиця Скворцова та селище Підпорожнянка.
Нещодавно частина бійців “Міської варти” під час чергування почала використовувати двоколісний транспорт.
![](/uploads/news/redactor/qcikdelh53wpe5ma.jpg)
— Так, у нас стартував новий проєкт, — розповідає Олександр Дьяченко. — На даний час бійці виїжджають на чергування на чотирьох велосипедах і електросамокаті. Запоріжці несуть службу у денний час по вихідним.
Патрулюють, як розповів Олександр Васильович, прибережну зону у Заводському районі, а також паркові зони і зони відпочинку — в районі райадміністрації, на центральній площі району, біля Палацу культури “Вогнетривник” та ПК “Заводський”.
![](/uploads/news/redactor/qsndfovzgulgfp8n.jpg)
Олександр Дьяченко повідомив, що бажаючі запоріжці можуть до них долучатися. Про своє бажання керівнику “Міської варти” можна написати в месенджер на Фейсбуці.
Фото надав Олександр Дьяченко