![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/cn3z6vim6qoeabr5qjifxl1egskanqm0.jpg)
В об'єктив запорізького фотографа потрапили сірі чаплі
Сіра чапля живе на різнотипових водоймах, що поросли очеретом, у лісах в заплавах річок, або недалеко від водойми. Можна зустріти таких красунь і на берегах Дніпра в Запоріжжі. Днями чаплі потрапили в об'єктив запорізького фотографа Юрія Батаєва. Світлинами цих дивовижних птахів він поділився у фейсбуці.
Читайте також: У затоці запорізької річки зимують екзотичні качки - відео
Сіра чапля – одна з найбільш відомих наших водних птахів. Поширена вона в помірному кліматі Європи і Азії. В Україні гніздиться по всій території, крім Карпат і більшої частини Криму. Проте під час міграцій трапляється скрізь.
Запоріжець сфотографував чапель у польоті, а також на дереві, де вони відпочивали. Світлини вийшли просто дивовижними.
Раніше ми повідомляли, що в Запоріжжя прилетіли на зимівлю незвичайні мініатюрні пташки. Йдеться про довгохвостих синиць, які на вигляд доволі сильно відрізняються від інших своїх родичів.
![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/rndnfanhymshrock.jpg)
![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/epzkkixriwwi7yox.jpg)
![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/4dhtsqorbvatbf4f.jpg)
![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/hgdp1e3igot4eg4s.jpg)
![У Запоріжжі помітили незвичайних водних птахів - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/hbmfudznfschvw4n.jpg)