![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/t49jkfmpdpl6bmlsjyje9yb7dadxpdlt.jpg)
Діти можуть отримати психологічну підтримку через творчість та ігри
У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми. Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради.
Читайте також: Що запорізький театр для найменших глядачів покаже у лютому
Відкриття центрів психосоціальної підтримки родин з дітьми - ініціатива громадської організації "Відповідальні громадяни". Її реалізували в рамках співпраці з фондом ЮНІСЕФ та міським департаментом соцзахисту.
Підтримка ментального здоров’я дітей в умовах війни - це дуже важливо. Тож в центрах діти можуть отримати психологічну підтримку через творчість та ігри, а також знання з різних шкільних предметів.
Батькам теж надають послуги психологів, соціальних працівників, юристів та ще низки фахівців.
Центри відкрили на базі підрозділу міських соцслужб у Шевченківському і Хортицькому районах Запоріжжя.
Читайте також: Як цікаво провести час у сучасних бібліотеках Запоріжжя - афіша безкоштовних івентів для дорослих і дітей.
Детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії ГО "Відповідальні громадяни" 066-567-00-16.
Ми писали, що у Національному заповіднику "Хортиця" проведуть конкурс дитячого малюнку "Актуальний Тарас Шевченко" - як долучитися. Заохочувальними призами стануть ексклюзивні сувеніри від заповідника. За бажанням та з дозволу учасників конкурсу, їхні малюнки будуть надіслані до бойових підрозділів Сил оборони України.
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7ql5rdgj5boodxwe.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ivcsayioo3uqqgia.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/uybcnpig3djyrmiz.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/n3eehuxm6mbkuhyo.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ebooaqvn1ikqm5j4.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/g903zjkcw3bopkxd.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/awwlvozksuaiattp.jpg)
![У Запоріжжі відкрили два центри психосоціальної підтримки родин з дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/nbr5wzsdl3nglle1.jpg)