Парк "Дубовий гай" у Запоріжжі затопило
Повінь у Запоріжжі триває. За інформацією Укргідрометцентру 2-5 червня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься часткове затоплення в окремих населених пунктах у Запорізькій області.
Читайте також: З кранів запоріжців може текти жовта вода - чи варто лякатися?
Ще одна локація, яку затопило в Запоріжжі - центральний парк "Дубовий гай". Тут затоплені доріжки та територія навколо озер. Там, де раніше ходили люди, тепер плавають пташенята лебедів, які нещодавно народилися.
Скільки ще триватиме повінь, наразі невідомо.
В деяких населених пунктах Запорізької області, таких як Розумівка, Балабине, Малокатеринівка, Кушугум затопило цілі вулиці з приватними будинками. Вода по коліно й у приватному секторі Запоріжжя, що знаходиться на узбережжі Дніпра.
А мешканці острова Мурав'ї ний, що поблизу Кушугума, ходять в гумових чоботах та пересуваються на човнах.
У Запорізькій області оголосили ІІ рівень небезпеки - "помаранчевий".
Фото: Валентина Овчатова, спільнота "Типовий Шевчик"
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/kmhhqhmbeqldunrq.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/tcr2rsrgtypwoyqo.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/lsvwhmibynjfntvy.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/arxxrr14bjblrqec.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/bwuehy7w4iomp4oi.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/qalkuqildg5lccsx.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/cvudnqeshz5cnwcy.jpeg)
![У Запоріжжі затопило центральний міський парк - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/hgl88no2ldy9mpyx.jpeg)