У Мелітополі в громадських місцях невідомі залишили послання окупантам
З початку тижня в окупованому Мелітополі дав про себе знати рух опору. Його учасники розвісили на вулицях міста плакати з нагадуванням про свою діяльність.
— Мелітопольці нагадують окупантам, що уві сні до них може прийти не бабай, а дехто гірший — ЗСУ! Ми поруч! Патріоти Мелітополя — ви сила! Все буде Україна! — такий пост з’явився в телеграм-каналі 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. А ілюстрацією до нього стали фото плакатів з вулиць окупованого міста, якими загарбникам нагадали, що за ними стежать. В тексті також йдеться про те, що вже 300 окупантів відправили на той світ партизани.
![](/uploads/news/redactor/9i7g9wksfqms7kqr.jpg)
Чи відповідають дійсності ці цифри, наразі невідомо. Але те, що на окупованих територіях окупантам дають відпір, це однозначно. В місті вже кілька разів лунали вибухи, метою яких було завдати шкоди колаборантам чи загарбникам.