У тимчасово окупованій Василівці рашисти знищили банери із зображенням героїв
У тимчасово окупованій Василівці російські окупаційні війська продовжують знищувати все українське. Так, у російському телеграм-каналі з’явилося відео, на якому окупант знімає з фасаду будинку банер з зображенням Героїв Небесної Сотні, блакитно-жовту стрічку й банер з написом «Герої не вмирають».
![](/uploads/news/redactor/71pmqcxolwhhewb9.png)
Після того, як російські окупанти зняли банери, вони їх викинули у смітник. Відеоряд супроводжується радянською піснею про Леніна.
![](/uploads/news/redactor/ciys3ro7zdzy6z7d.png)
Ролик опублікував директор обласного Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко на своїй сторінці у Фейсбуці.
![](/uploads/news/redactor/cp2lpohazhn5eegn.png)
Раніше повідомляли, що загарбники влаштували показову акцію з вилучення літератури про події на Донбасі з центральної бібліотеки в Енергодарі Запорізької області. Ці книжки окупанти пообіцяли знищити.
Мова йде про твори, які розповідають про події на Майдані, а також на Донбасі після початку там війни. В кадр потрапила зокрема книжка «Іловайськ» Євгена Положія, збірка «АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви», яка розповідає про оборону Донецького аеропорту, та інші.