На Хортиці побралися бійці Запорізької бригади ТрО
На острові Хортиця, серед символічного для Запоріжжя місця, народилася ще одна історія кохання.
Військовослужбовці 260-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ «Хортиця» — водій-електрик із позивним «КУБА» та бойовий медик «ЛАКЄЛЬ» — офіційно стали подружжям.

Про це повідомили на сторінці бригади у фейсбуці.
Їхня історія почалася з короткої зустрічі та звичайної медичної сумки. Як розповіла наречена, саме червона медична сумка і невелике відрядження стали початком великої особистої історії.

«Він закохався з першого погляду, а під час нашої наступної зустрічі — вже не відпустив», — згадує вона.
Почуття розвивалися швидко, але щиро. Коли настав час повертатися на постійне місце служби, чоловік зробив їй пропозицію. За словами військовослужбовиці, його впевненість допомогла подолати всі сумніви.


«Так» вона сказала без вагань, адже коли зустрічаєш свою людину — сумнівам немає місця.
Тепер у лавах бригади «Хортиця» з’явилася ще одна маленька військова родина. Побратими привітали молодят і побажали їм довгих років разом, здійснення мрій та якнайбільше мирних моментів попереду.

Раніше ми розповідали, як двоє поранених бійців врятували одне одного на Запоріжжі.
