Допомогу у волонтерський штаб Національного університету «Запорізька політехніка» передав народний депутат Сергій Штепа
Громадська приймальня народного депутата від партії “Слуга народу” Сергія Штепи з початку війни працює як штаб надання гуманітарної допомоги.
![](/uploads/news/redactor/uzlcrjn4rtznslpl.jpg)
Так, протягом останнього тижня було організовано доставку до Запоріжжя більше 25 тонн гуманітарної допомоги, в тому числі їжі, одягу, засобів гігієни.
Свій внесок зробили і небайдужі запоріжці, які, зокрема, приносили в розміщений у приміщенні Шевченківської райадміністрації штаб теплі речі.
![](/uploads/news/redactor/d5bjqt02djikobvi.jpg)
Днями народний депутат привіз ще трохи гуманітарки. Перш за все — кровозупинні засоби для захисників. А ще — протизапальні, антибактеріальні та жарознижувальні препарати.
![](/uploads/news/redactor/pg6vlh11qymnouqq.jpg)
— Ми намагаємось привозити до Запоріжжя якомога більше гуманітарної допомоги, — розповів Сергій Штепа. — Це не тільки продукти харчування, це також засоби гігієни, дитяче харчування, памперси, деякі продукти, яких дуже важко придбати у нас, і особливо ліки. На жаль, зараз не всі ліки є в продажу, у вільному продажу.
![](/uploads/news/redactor/ac3as4jfde8adzzp.jpg)
Ці гуманітарні вантажі доставляються з різних місць. Деякі з них приїхали з Черкас, деякі з Виноградова, деякі зі Львова. Всі ці вантажі мають різне походження, з різних країн.
І вже звідси гуманітарна допомога рушає до кінцевого адресата.
![](/uploads/news/redactor/mua7xaquwxsrm83b.jpg)
Декілька днів тому ми передали велику кількість вантажу до «Козак-Палацу», де зараз розміщується гуманітарний штаб для внутрішньо переміщених осіб з Маріуполя. Також надаємо адресну допомогу особам, які потребують соціального захисту.
Поки ці продукти є, поки гуманітарна допомога до Запоріжжя потрапляє — ми будемо це робити і надалі. Будемо робити все, що від нас залежить.
Користуючись нагодою, хочу подякувати своїм колегам, народним депутатам України, які сприяють збору та отриманню гуманітарної допомоги.
![](/uploads/news/redactor/nf8ouhkinrmokznu.jpg)
Наразі багато хто каже, що народні депутати поїхали з країни. Як ви бачите, ми працюємо в Запоріжжі.
Сергій Штепа зазначив, що організовувати допомогу для Запоріжжя допомагають також його колеги, які знаходяться в різних регіонах.
«Сьогодні ми всі, весь народ України – одна-єдина команда і надійний тил для наших бійців»,- підкреслив народний депутат.
![](/uploads/news/redactor/agvs0swsm6ffre0f.jpg)
Серед тих, кому надали гуманітарну допомогу для переселенців — волонтерський штаб Національного університету “Запорізька політехніка”.
Аби забезпечити потреби внутрішньо переміщених осіб, до вишу були передані засоби гігієни та інші необхідні речі.
![](/uploads/news/redactor/oaxjryli67vv2wlp.jpg)
За словами ректора Національного університету “Запорізька політехніка” Віктора Грешти, переселенців із Бердянська та Маріуполя розміщають в гуртожитках. Всього для них виділено 300 місць.
— В перші дні війни, коли ми приймали сім’ї військовослужбовців, всі місця були зайняті, — розповів Віктор Леонідович. — Приймаємо також сім’ї співробітників ДСНС, які виїхали з Бердянська, переселенців з Маріуполя. На сьогодні місця ще є.
![](/uploads/news/redactor/kboafoci7v2vwye7.jpg)
Ці питання координуються обласним та міським штабами. Ми реєструємо вимушених переселенців — щоб чітко планувати, скільки потрібно продуктів харчування, засобів гігієни, речей тощо.
В університеті зараз дуже активно працюємо на волонтерських засадах — розміщуємо вимушених переселенців, допомагаємо їм чим можемо, багато наших студентів та співробітників несуть службу в теробороні.
Хочу висловити від себе особисто, і нашого багатотисячного колективу викладачів та студентів слова подяки народним депутатам і, зокрема Сергію Штепі, за допомогу, надану волонтерському штабу.
Ми щиро вдячні і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. І це допоможе нам разом перемогти.
![](/uploads/news/redactor/br53wojj3ruhrt6e.jpg)
Кому ще надано гуманітарну допомогу
# До міського центру прийому переселенців доставили велику партію допомоги з першочергово необхідними речами. Були передані засоби гігієни, памперси різних розмірів, одяг чоловічий, дитячий та жіночий, зубні пасти, щітки, серветки вологі, сухі, засоби жіночої гігієни, мило рідке та у брусках, засоби дезінфекції, продукти харчування (крупи, соняшникову олію, консервовані вироби, цукор, мука) та воду.
# До гуманітарного хабу, розташованого в регіональному штабі політичної партії «Слуга Народу», передали продукти харчування та засоби дитячої гігієни для подальшої доставки до міст Пологи та Гуляйполе.
# Також допомогу з гуманітарного штабу отримують волонтери, які спільно із закладами громадського харчування готують обіди для бійців та доставляють їх на передову.
# Отримала допомогу Запорізька міська лікарня №2, що у Шевченківському районі . В медзаклад доставили набори для анестезії, перев’язочні матеріали, стерильні голки, маски, антисептики та спеціальні набори для оперативних хірургічних втручань.
# Штаб надання гуманітарної допомоги організував термінову доставку медикаментів з Черкаської області для військового шпиталю у Запоріжжі.
***
Мешканці Шевченківського району можуть допомогти у спільній справі. До офісу за адресою пр. Моторобудівників, 34, кабінет 115 можна приносити продукти харчування, засоби гігієни або будь-які інші корисні речі.