![Возив свій МАФ з місця на місце, щоб не забрали – у Запоріжжі прибрали незаконну споруду](/uploads/news/resize/w/1200x1200/huimb51cemmkvatgxvbx9kljrf6plj82.jpg)
Чергову незаконну споруду демонтували з вулиць міста
Власник незаконної споруди возив свій МАФ з місця на місце, щоб його не прибрали. Про це повідомили на сторінці Департаменту муніципального управління у фейсбуці.
Читайте також: Вперше за десять років - у Запоріжжі відбудуться громадські слухання по бюджету-2024
Зазначається, що власник незаконного кіоску намагався завадити реалізувати рішення виконавчого комітету міської ради. Але спільними зусиллями правоохоронців, комунальників та місцевої влади вже вкотре демонтували незаконний об`єкт з проспекту Металургів, що у Дніпровському районі.
Фахівці звернулись до всіх запорізьких підприємців і надали, що потрібно дотримуватись законодавства.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі планують облаштувати найпростіші укриття.