![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/fnvctwsqjulws2zmftfesijdpawug6tl.jpg)
У філармонії показали фольклорну програму «До нашого дому Миколай іде» - на прохання глядачів буде додатковий концерт
Запорізька обласна філармонія традиційно підготувала зимове родинне фольклорне свято для дітей та їхніх батьків «До нашого дому Миколай іде». Як кажуть у філармонії, цей колоритний концерт користується популярністю у глядачів всіх поколінь.
Читайте також: Цього тижня для запорізьких дітей розпочнуться міські новорічні програми - де, коли та скільки це коштує
Юних глядачів чекало яскраве театралізоване дійство від артистів академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора.
У програмі - обрядові пісні та запальні танці з національним колоритом. Захоплюючим було знайомство з народними звичаями водіння кози, перевдягання хлопців у Маланку, щедрування та колядування. Артисти розповіли глядачам хто такий Святий Миколай, познайомили з історією походження свята та налаштували на неповторну і хвилюючу атмосферу очікування дива. Звісно, був і сам Святий Миколай.
В концертну програму органічно вписалися хореографічні номери зразкового аматорського ансамблю танцю «Сузір'я» Запорізької школи мистецтв № 2 під керуванням Алли Димової.
Також була фотосесія у ялинки з головними героями концерту.
Як повідомили у філармонії, 10 грудня на численні прохання глядачів відбудеться додатковий концерт «До нашого дому Миколай іде».
А 23 грудня у філармонії стартує прем’єра новорічної шоу-програми для дітей «ФеєРічний дарунок».
У філармонії концерти відбуваються із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час повітряної тривоги заходи призупиняють і глядачам пропонують перейти в укриття. У філармонії воно є.
Якщо тривога триває дуже довго, то у філармонії показ переносять на інший день, а квитки залишаються дійсними.
Читайте також: У запорізькому театрі підготували різдвяну прем'єру для дітей - що можна подивитись у грудні
Час показів може змінюватись з об'єктивних причин. Будь ласка, уточнюйте.
Т. 236-44-67 (каса філармонія, працює 10.00 до 17.00, без вихідних; у день концерту – до початку заходу).
Ми писали, що стало відомо, чи встановлять у Запоріжжі головну міську ялинку.
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/kq5qht5rtie4uelz.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/87skowdaskbzxkca.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/dqsgcppgwer2ocqv.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/zibmwrwzgwvqhafg.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/a4rnugdrv5ujhkfq.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/r7bgepqx926hmjsx.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/wsd3k92b6y1oygvn.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7eqen61nfu2jfzyg.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/cxxrwno6pvncofkc.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/6vvr5y2bw40vlvia.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/2dzyyjn1irymhfko.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/4hi0esicye2kskcz.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/gd2d1rjqwx3kcnxb.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/sslg8pxtjksitjua.jpg)
![Як у Запорізькій філармонії відзначали родинне свято до Дня Святого Миколая - фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/b2fiwkkp3pux3p6x.jpg)