![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/c7mczjfnayzg9rjulo2zybukq4rwwsxz.jpg)
У Дніпрі відбулась презентація книги "Планета А" 12-річного Максима Бровченка з Бердянська
У планетарії міста Дніпро відбулась презентація фантастичної книги Максима Бровченка "Планета А". Про це повідомили у фейсбуці на сторінці у фейсбуці Запорізької обласної бібліотеки для дітей "Юний читач". Хлопець - з Бердянська, але тимчасово живе у Запоріжжі.
У свої 12 років Максим Бровченко вже досить відомий в Україні. Він почав малювати чотири роки тому несподівано для близьких. Його талановитий живопис швидко помітили у соцмережах — хлопчик веде у фейсбуці сторінку “Kosmo Maks". Цікавиться Космосом. Малює фантазійні космічні сюжети, а тепер - й війну та перемогу.
Читайте також: Запорізька письменниця презентувала у Києві свій новий фантастичний роман - ексклюзив
Макса підтримала громадська організація “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка стала й одним з організаторів презентації книги. (Макс - аутист). У хлопця були персональні виставки у Києві та Запоріжжі. І от тепер вийшла перша книга.
Це історія для дітей та дорослих про світ жителів Планети А, в якій Максим розповідає, як це просто — бути добрим, людяним та співчутливим, бо найголовніше у всесвіті — це любов. Максим Бровченко написав фантастичну історію про прибульців на планету Земля, які були змушені покинути рідну планету "А" через темну силу, яка зруйнувала їхній дім.
Зокрема, у розділі «Землеатланти - землянам» Макс пише:
"Ми люди зі знаком "А". Ми атланти, народжені у коханні від землян. Для землян ми – аутисти, люди з РАС… Ми зависли між світами. Та, якщо земляни нас зрозуміють і приймуть, то, може, тоді це дозволить нам перестати бути чужими на цій прекрасній планеті. Все, що нам потрібне – ваше розуміння. Просто прийміть нас такими, якими ми є, і ми будемо відкривати для вас небо! Ми прийшли з миром!"
У "Юному читачу" повідомили, що книжка «Планета А» Максима Бровченка, видана видавництвом «ПЕНМЕН», вже в є їх бібліотеці і подякували автору за подарунок.
На сторінці у фейсбуці Макса також повідомляється, що він отримав нагороду - відзнаку "Хрест громадянських заслуг" та годинник від Всеукраїнського об'єднання "Країна".
Читайте також: Чим дивують міські бібліотеки Запоріжжя: одна з них відкрита цілодобово
Нагадаємо. що у 2022 році Максим Бровченко став одним з лауреатів акції «Діти-рятувальники — герої війни», яку проводить ДСНС України за підтримки Президента. Макс дуже чекає перемогу, мріє повернутись у рідний Бердянськ і для цього продає свої картини, а гроші передає на допомогу ЗСУ.
Ми писали, що художник з Братислави присвятив плакат трагедії у Запоріжжі: фото.
Фото з соцмереж
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/4dwoe6upua68m73q.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/gewika9vboggdb1u.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/4fl8in0rg6rgnkyc.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/avmeq1lshun86ozy.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/u8abiymjybtwb1af.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/phsjuespwghvqowu.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/olpx2vkqohti4exe.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ex4teyizzpilwmm0.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/jkjalf2d9qmfelod.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/sdznircfhua8s7cw.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7da99v0ydthh8omr.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/zvodthd26vochbdc.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/pgt5u71emendqyti.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/8fruku8tkujzgxdn.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7fp2dlxobn9sfaye.jpg)
![Юний художник з Бердянська презентував свою першу книгу у планетарії: фото](/uploads/news/resize/w/1200x1200/bsfuusjcntkg1nnq.jpg)