Хлопець обмінявся подарунками з головнокомандувачем ЗСУ
Максим Бровченко малює картини на тему космосу, а кошти від їх продажу віддає на потреби ЗСУ. Підліток зустрівся із Залужним та подарував йому картину, на якій зображені українські військові, що збивають російські ракети. Про це Максим повідомив у своїй групі на Facebook. Хлопець також передав листи від своїх друзів. ''Вони як і я хочуть повернутися до дому. Ми знаємо,що так буде!'', - наголосив Максим у дописі. Окрім цього, художник також отримав подарунки від військових.
Раніше ми писали, що запорожців запрошують отримати позитивні емоції від спілкування із тваринами. У притулку для тварин "Дай лапу, друже" по вихідним проводять акцію "Погуляй з собакою". Усі бажаючі можуть вигуляти собаку, і це безкоштовно.
Читайте також: Запорізький музикант записує звуки війни
![Юний митець із Бердянська зустрівся з Валерієм Залужним](/uploads/news/resize/w/1200x1200/wi4hv4lvat980ctm.jpg)
![Юний митець із Бердянська зустрівся з Валерієм Залужним](/uploads/news/resize/w/1200x1200/rmvysmjptavplxp3.jpg)
![Юний митець із Бердянська зустрівся з Валерієм Залужним](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7ihbacococnvo7dl.jpg)
![Юний митець із Бердянська зустрівся з Валерієм Залужним](/uploads/news/resize/w/1200x1200/el2vyln1owfktbvl.jpg)
![Юний митець із Бердянська зустрівся з Валерієм Залужним](/uploads/news/resize/w/1200x1200/upmbg9rkp2jdd1nb.jpg)