З 2 по 4 травня проходить голосування за ескіз нової поштової марки «Діти перемоги малюють Україну майбутнього»
Для голосування, яке стартувало сьогодні, пропонують сім варіантів.
- З-поміж 350 отриманих робіт ми обрали 7 малюнків-фіналістів, повідомили в АТ "Укрпошта". - Ці ескізи якнайкраще відповідають темі майбутньої марки та філателістичним вимогам. Кожен ескіз — це малюнок про майбутнє України, створений дітьми. Юні українці зобразили мирне життя, комфортні та сучасні міста, щасливі родини.
Опитування проходить по 4 травня, результати голосування оприлюднять 5 травня.⠀
Як долучитися до опитування в Дії
Зайдіть у застосунок → натисніть Послуги → виберіть Опитування → перегляньте варіанти дизайну марки → клікніть на вподобаний. Про це повідомили у Мінцифри.
Нагадаємо, що за рік повномасштабної війни втретє випустить марки, створені дітьми: Були випущені «Українська Мрія» і «Переможного Нового року!», а скоро буде - «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього».
Ми писали, що Укрпошта презентувала красиву марку, присвячену переможцю Євробачення - чи можна їх придбати у Запоріжжі.
Читайте також: Художниця з Мелітополя виграла головний приз загальнонаціональної премії для молодих митців.
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/a9sud7jllzalabsu.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/kfwueehub1ogp5hl.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/k8vnnqub4gy97qxp.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ugeuwblcgacuvuaf.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/9thzosdee3xr4fuf.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/hyymklgul9iceiup.jpg)
![Запоріжців запрошують обрати дизайн нової марки Укрпошти](/uploads/news/resize/w/1200x1200/omactjnpiyatk3ot.jpg)