Гвардійка із Запоріжжя виборола «золото» на чемпіонаті України з академічного веслування на ергометрах

Змагання відбувалися одночасно в різних куточках України та навіть за її межами, у форматі «онлайн». Боротьба за першість серед дорослих та молоді тривала протягом двох днів на двох дистанціях - 2000 м та 6000 м.

По завершенню чемпіонату, суддівська бригада узагальнила результати та визначила найкращих веслувальників зимового сезону в Україні.

На найвищу сходинку п’єдесталу серед жінок легкої ваги піднялася запорізька гвардійка Лариса Жалінська, яка показала найкращий результат на дистанції 2000 м та 6000 м, і за сумою часових показників посіла перше місце.

«Особливість змагань була у тому, що вони проходили дистанційно. Перед собою можна було бачити лише свій результат на табло ергометра та не бачити результатів суперників. Ти не знаєш, як хто десь проїхав, це ніби така лотерея.

Викладаєшся на максимум своїх можливостей, їдеш максимально швидко і потім просто сидиш чекаєш, що накрутили інші учасники», - прокоментувала спортсменка.

"Каже, що до змагань була готова 9,5 з 10, бо не тільки готувалася на офіційних зборах, які проходили для учасників перед чемпіонатом, адже доводилось знаходити час на це в перерві між військовою службою.

Вона зауважила, що перемога була очікувана, бо завдяки своїй наполегливості та праці, вже третій рік поспіль підтверджує клас на національному рівні.

З посмішкою говорить: «Завдання було таке: тільки перше місце».

Далі призерка буде готуватися до квітневих змагань на кубок України з академічного веслування, повідомляє на фейсбук-сторінці 23 окрема бригада ОГП “Хортиця” НГУ.

Нагадаємо, у лютому 2021 році Лариса Жалінська, на той момент редактор сайту каналу “Z”, стала бронзовим призером чемпіонату світу по веслуванню у приміщеннях.

Ергометр, на якому Лариса змагалась, був встановлений у Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості.