Патрульні поліцейські допомогли допомогли собачці стати мамою
![](/uploads/news/redactor/vgkmdmehxaurac7c.jpg)
Нещодавно патрульні поліцейські допомогли жінці з вагітною собачкою вчасно дістатися до ветклініки в комендантську годину. Схвильована господарка в розпачі зателефонувала до поліції, бо не знала, як потрапити до ветеринарного закладу в таку пізню годину, адже її хвостата улюблениця Ніколь потребувала невідкладної допомоги спеціаліста.
![](/uploads/news/redactor/goqp9du8gvfiyo6r.jpg)
Інспектори швидко супроводили породіллю з господаркою до ветеринарної клініки, де їй надали всю необхідну допомогу. Зараз Ніка почувається добре, у матусі трьох чудових цуценят забагато клопоту. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбук" патрульної поліції Запорізької області та розмістили фото.
![](/uploads/news/redactor/sd78q3xrmwvzevkj.jpg)
Щаслива господарка подякувала патрульним за небайдужіть та людяність.
Читайте також: Молодь великого запорізького підприємства допомагає зоопарку