У двох під'їздах багатоповерхівки вже відновлено водо-, газо-, та електропостачання
Про це повідомляє секретар Запорізької міської ради Анатолі Куртєв. Також до двох з чотирьох під’їздів подали тепло, люди вже починають повертатися до своїх квартир.
![](/uploads/news/redactor/ocoqvayw7hqnlfi7.jpg)
До двох більш постраждалих під’їздів цього будинку мешканці довгий час не мали доступу, адже там продовжувались аварійні роботи.
![](/uploads/news/redactor/dsxlfxn9lnnbwpbu.jpg)
Зараз аварійно-рятувальні служби облаштували тимчасовий вхід до одного з під’їздів, встановивши там сходи. Тепер люди, разом з рятувальниками, заходять до своїх квартир та забирають необхідні речі.
Читайте також: Комбінат «Запоріжсталь» захистив тих, хто рятує життя на завалах та в інших екстремальних ситуаціях