До зимових свят у Запорізькому обласному художньому музеї придумали проєкт "Різдво на крилах"
Запорізький обласний художній музей втілив сімейний проект «Різдво на крилах», направлений на залучення дітей та дорослих до участі у соціальному сприянні перемозі України та ЗСУ. Про це повідомили на сторінці музею у "Фейсбук".
![](/uploads/news/redactor/5n5xcoocomcwyzum.jpg)
- Нам вдалось залучити дітей віком з 3-х до 16-ті років із Запоріжжя, Любимівської школи (зараз вони у Запоріжжі, школи Вільнянська, смт Михайлівка Василівського районну, села Велика Новосілка, Оріхіва, а також віртуально тих, хто виїхали тимчасово в інші території України, у Польщу та Німеччину, - повідомила куратор проєкту, співробітник художнього музею Ольга Дворна.
![](/uploads/news/redactor/zb2fmcixbe30e8ck.jpg)
Музей отримав більше 90 святкових листівок з побажаннями переможного имру, віри і надії, сили, щастя, радощів, здоров’я Котикам ЗСУ, повернення додому живими і неушкодженими, щоб вдома чекали, мирного неба та щасливої долі. Діти висловлюють свої надії, мрії, очікування, вдячність та повагу до подвигу Захисників і Захисниць України.
![](/uploads/news/redactor/vhhy6wausnqqnlcm.jpg)
Зокрема, діти писали такі побажання:
"Я вірю в ЗСУ! Щоб ви ніколи не хворіли!"
"Я дякую вам, що ви нас захищаєте!"
"Ми вас любимо"
"Хочу до дому в Енергодар!"
"Молимось за вас, рідні! Низький вам уклін!"
"Ми переможемо! Все буде Україна".
![](/uploads/news/redactor/t3larkryno2rxkzn.jpg)
У музеї також повідомили, що дитячі листівки з побажаннями за допомогою волонтерів передають нашим захисникам і захисницям на фронт.
![](/uploads/news/redactor/oxwfasnyczcu9gtd.jpg)
Фото зі сторінки Запорізького обласного художнього музею у "Фейсбук"
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/psfad9jvsv6bmvpu.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/xg4whnowhhfgg1fu.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/2v7npjetjp5ztm4j.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ol5hsa0duvcnt8kc.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/uwjkvxmhhrelsnr0.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/rskwwk3vkl4phpsn.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/pifqzmqfxufdw7rl.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/4vxmsvi9dyqtzfou.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/mg7gug3ysg74lk1d.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/c7pxfbomc385rz5w.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/dl9a6d6qyagg084m.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/oyvvgcm8njlehz4y.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/xrjqexlnsiit4hmm.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/pbcksgskw0oilqvy.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/uhsh8ksibmrecpc1.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/dd3uyf4ivex9i50g.jpg)
![Запорізький художній музей відправить військовим майже 100 святкових листівок, створених дітьми](/uploads/news/resize/w/1200x1200/7ohfsfhrq7kjhgsz.jpg)