Після нічних та ранкових ударів російських дронів екоінспектори зафіксували забруднення землі на трьох ділянках
У Запоріжжі продовжують фіксувати наслідки чергових російських обстрілів, які сталися в ніч проти 22 червня та вранці 22 червня. До роботи долучилися фахівці Державної екологічної інспекції Південного округу, які обстежили місця влучань та оцінили шкоду, завдану навколишньому середовищу.
Читайте також: Екологи розповіли про наслідки ударів КАБами по одному з районів Запоріжжя - фото

Ми писали, що обласний центр перебував під масованою атакою безпілотників. Російські військові спрямували дрони по цивільній інфраструктурі та житловій забудові.
Внаслідок ударів загинули дві жінки віком 39 та 53 роки. Ще семеро людей отримали поранення, серед них — 11-річний хлопчик. Також були пошкоджені та зруйновані житлові будинки.

Читайте також: Дев'ять керованих авіабомб по Запоріжжю: загинули люди і коні (фото, відео)
Зазначається, що після завершення першочергових робіт екологи провели огляд територій, які зазнали найбільших руйнувань. Під час перевірок в Олександрівському районі міста було виявлено засмічення земель відходами руйнування на площі понад 300 м².
Також значні наслідки зафіксували у Шевченківському районі. На одній із ділянок площа засмічення перевищила 375 м², а на іншій — понад 750 м².
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південного округу. Там зазначають, що за підсумками проведених обстежень підготовлено необхідні матеріали. Їх передадуть правоохоронним органам та Оперативному штабу при Держекоінспекції України.
Наразі спеціалісти розпочали розрахунок збитків, яких зазнало довкілля внаслідок російських атак. Отримані дані стануть частиною документування екологічних наслідків війни та можуть бути використані під час подальшої фіксації завданої шкоди.
Раніше ми писали, що росіяни атакували "Нову пошту" в Запоріжжі
