Пізно ввечері окупанти атакували кілька районів міста безпілотниками та керованими авіабомбами
Увечері п'ятниці, 26 червня, російська армія здійснила комбіновану атаку на Запоріжжя. Окупанти одночасно застосували ударні безпілотники та керовані авіаційні бомби. Ворожого удару зазнали Хортицький, Космічний, Шевченківський та Олександрівський райони міста.
Читайте також: Росіяни вдарили по житловому кварталу Запоріжжя — є поранені (фото, відео)
Станом на ранок суботи, 27 червня , відомо про шістьох поранених , знищену автозаправну станцію, пошкоджені багатоповерхівки, приватні будинки та автомобілі. Про це повідомили у телеграм-каналі начальника Запорізької ОВА Івана Федорова.
Перший удар ворог завдав близько 22:00. Зазначається, що через російський безпілотник сталася пожежа на території одного з промислових підприємств. Також пошкоджено житловий будинок, а чоловік дістав поранення.

О 22:14 російські військові атакували автозаправну станцію на вулиці Світлій у Хортицькому районі. Унаслідок влучання виникла масштабна пожежа, а сама АЗС була фактично знищена.
Через загрозу нових ударів районна адміністрація закликала мешканців не залишати укриття.



Після цього містяни почули ще кілька потужних вибухів. Згодом Іван Федоров повідомив про нові руйнування.


"Є пошкодження житлового будинку внаслідок російської атаки на Запоріжжя ."
Також він уточнив:
"Вибиті вікна, пошкоджені балкони у багатоповерхівці, знищені автівки внаслідок атаки на Запоріжжя. Тут було поранено чоловіка ."
Згодом кількість постраждалих зросла з двох до шести людей . Серед них — 13-річна дівчинка .
За словами очільника області, три керовані авіабомби пошкодили багатоповерховий будинок, житлові та нежитлові споруди. Усім постраждалим надали необхідну медичну допомогу.
"Шість поранених, у тому числі, дитина - збільшилася кількість постраждалих внаслідок нічної ворожої атаки на Запоріжжя.
Три керовані авіабомби пошкодили багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі. До лікарів звернулися шість постраждалих. У тому числі, і 13- річна дівчинка. Усім надана необхідна медична допомога ."
У Шевченківському, Олександрівському, Космічному та Хортицькому районах Запоріжжя зафіксовано руйнування 23 багатоповерхівок, 17 приватних будинків, а також об'єктів нежитлової інфраструктури. Внаслідок вибухової хвилі в оселях вибито вікна, понівечено балкони та дахи. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Комунальні служби та профільні фахівці працюють на місцях з самого ранку.
Наразі у Шевченківському та Олександрівському районах уже закрили пошкоджені вікна листами OSB у 9 багатоквартирних і 10 приватних будинках, а також у нежитлових будівлях.
Паралельно стартували невідкладні відновлювальні роботи у Космічному та Хортицькому районах.
Ліквідація наслідків ворожого обстрілу продовжується.
Жителі, чиє майно постраждало внаслідок обстрілу, можуть звернутися до міського кол-центру за номерами 15-80, (050) 414-15-80 , (067) 656-15-80 , а також на гарячу лінію Запорізької ОДА 0 800 331 630 , де надають консультації щодо евакуації та допомоги після ворожих атак.
Також у Запорізькій ОВА повідомили, що протягом доби російські війська завдали 924 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.
Унаслідок атак по Запоріжжю, Запорізькому та Пологівському районах одна людина загинула, ще 29 отримали поранення, серед них троє дітей. За добу надійшло 267 повідомлень про пошкодження житла, автомобілів та об'єктів інфраструктури.
Раніше ми писали, що росіяни атакували приватний сектор Запоріжжя безпілотниками
