У серії "Жіночі обличчя війни" Наталія Лещенко створює оригінальні образи героїчних міст України
З початку повномасштабної війни українська художниця, ілюстратор та письменниця Наталія Лещенко(Києв-Стокгольм) малює героїчні українські міста в образах гарних дівчат з якимись відмінними рисами.
- Коли спілкувалась з мамою, сестрою, бабусею, захоплювалася їхньою мужністю, – розповідала Новому каналу про те, як для неї почалась війна Наталія Лещенко. – Хоч була далеко, хотіла їх якось підтримати. Тоді й почала малювати жінок. Перша робота була присвячена Маріуполю. Далі були ілюстрації про Харків, Конотоп, Чорнобаївку, Ірпінь, Чернігів, Бучу…
Серія постійно поповнюється. Художниця публікує малюнки на своїй сторінці у «Інстаграм» й вони викликають багато захоплених відгуків. Хтось навіть робить такі татуювання.
"В мене коханий зробив тату з цього малюнку", - написала одна з коментаторок під малюнком Чорнобаївки.
Одна з нових робіт - малюнок Нової Каховки, він створений шість днів тому.
П'ять малюнків присвячені містам нашої області, як тимчасово окупованим, але незломленим (Енергодар і Мелітополь), так і вільним і нескореним (Гуляйполе, Оріхів, Запоріжжя).
Запоріжжя представляє сучасна дівчина-козачка.
"Вау! Це як аніме супергероїня!", "Почуття сили в нескореності", - пишуть люди до зображення дівчини-Енергодара (це лише деякі коментарі).
"Дякую. Я так чекала. З першого дня війни і по сьогодні знаходжусь в рідному місті. Окуповані, але незломлені! Енергодар дуже чекає ЗСУ: пече пироги, вирощує квіти на вікні, гонить самогон (все що треба для скорішого визволення). А головне, тримає і контролює в надтяжких умовах мирний атом для тепла і світла для всієї України".
"Мелітопольські партизани уже увійшли до історії цієї клятої війни".
"Так влучно про підпільний супротив".
"Дякую за таких класних дівчат мого рідного Запорізького краю. А квіточка на шапці, то ж квітка черешні?".
"Наш міцний Оріхів".
"Наш Міцний Горішок обов'язково вистоїть!".
Як зараз виглядає місто Оріхів Пологівського району Запорізької області, нескорене, неокуповане, яке постійно обстрілюють російські воєнні дивіться за посиланням.
![](/uploads/news/redactor/5j7gfyvrunipjuxo.jpg)
Наталія Лещенко створює роботи й присвячені актуальним подіям. Наприклад, вона долучилась до "леопардового" флешмобу.
Ми писали, що паркан недобудованого готелю у центрі Запоріжжя обклеїли патріотичними плакатам про населені пункти нашої області.
А ще на білбордах на вулицях Запоріжжя можна побачити плакати, присвячені містам Запорізької області в окупації.
Читайте також: На вулицях Запоріжжя з'явилися нові антивоєнні плакати – хто їхній автор.
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/aijk8tajxn6sco5u.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ijx6l2hss3zwqxpj.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/q3er8hue9grdt65x.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/fpqeftrb3bal6lww.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/zja7dlqa9xclwigx.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/968z6nsefsnipyzl.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ajzwmroouykkvz4k.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/obnwjsasz25t8bqn.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/bcyrtsgjugxznyem.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ispfpnietpjbstdb.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/eyha6ircddfytcpk.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/tdsvdvn2n3ra4hbc.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/ar2gktrnv28cn5yc.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/q5jmw8ar6lb2ugnr.jpg)
![Художниця малює героїчні міста Запорізької та інших областей в образі гарних дівчат](/uploads/news/resize/w/1200x1200/1h8igsqswuulqflk.jpg)