У Дніпровському районі Запоріжжя завершили первинне обстеження територій, які постраждали внаслідок нічної російської атаки.

У Дніпровському районі після російського обстрілу зафіксували значне засмічення території уламками

У Запоріжжі триває ліквідація наслідків чергової російської атаки. Фахівці приділяють увагу пошкодженням, яких зазнали об'єкти міської інфраструктури та навколишнє середовище. Про це повідомили у відомстві.

Читайте також: Завали та згарища: екологи обстежили Запоріжжя після нічних прильотів (фото)

Нагадаємо, від ночі та протягом ранку російські війська атакували Запоріжжя і Запорізький район.

Під удар потрапили об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури, автостоянка та автозаправні станції. Станом на 11:00 23 червня через ворожі обстріли постраждали семеро людей, серед яких двоє дітей. Атаки з боку російських військ тривали й надалі.

Після нічного обстрілу спеціалісти Державної екологічної інспекції Південного округу провели обстеження території Дніпровського району. 

Під час перевірки було встановлено, що внаслідок руйнувань на території району утворилися значні скупчення будівельних відходів. За попередніми підрахунками, площа засмічення земель уламками та залишками зруйнованих конструкцій становить 320 квадратних метрів.

Крім того, інспектори зафіксували наслідки займання на території автозаправної станції. Вогонь охопив будівлю АЗС на площі близько 150 квадратних метрів.

За результатами проведеного обстеження підготовлено необхідні документи. Їх передадуть до правоохоронних органів, а також до Оперативного штабу при Держекоінспекції України. Наразі розпочато процедуру визначення розміру шкоди, якої зазнало довкілля внаслідок російської атаки.

Раніше ми писали, що екологи розповіли про наслідки ударів КАБами по одному з районів Запоріжжя