У Вознесенівському районі відремонтували проблемний тротуар
У центральному районі міста завершили поточний ремонт чергового внутрішньоквартального тротуару. Роботи виконали між будинками 43-45 по вулиці Леоніда Жаботинського.
![](/uploads/news/redactor/3mvhci1dnmyquzj3.jpg)
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Вознесенівської райадміністрації Віталій Лисенко.
![](/uploads/news/redactor/0zz7y3nmtg5zxorb.jpg)
"Мабуть всі, хто йшов пішки від проспекту Соборного повз універмаг "Україна" в напрямку до трамвайної зупинки та будинку культури "Орбіта", згадував подумки всі слова, які вголос промовляти не слід. А тепер тут гарне і нове покриття", - написав Віталій Лисенко.
![](/uploads/news/redactor/kkmkw1z9tfxc4kbs.jpg)
Як відбувався ремонт, дивіться у фоторепортажі нижче:
![](/uploads/news/redactor/j2rdhhjvxd6kgpxj.jpg)
![](/uploads/news/redactor/3g7r1b8szue8a3jb.jpg)
![](/uploads/news/redactor/sbkrok148fnhqa0b.jpg)
![](/uploads/news/redactor/ct1eb2ryp0pjzinj.jpg)
![](/uploads/news/redactor/2tjbxwoqnuzkirvm.jpg)
Читайте також: У Запоріжжі з`явилася патріотична зупинка - фото