Волонтери підприємств Групи Метінвест цілодобово збирають гуманітарну допомогу
Група Метінвест розгорнула гуманітарний фронт, охопивши одразу кілька напрямків: підтримка медицини, реабілітація вимушених переселенців, забезпечення провізією, забезпечення захисною амуніцією українських захисників та захисниць, підтримка бійців ЗСУ та Сил тероборони.
У Запоріжжі щодня працює гуманітарний хаб Метінвесту, де кипить робота: сортують ліки для лікарень та гуманітарні продуктові набори, які рушають до міст, де через тривалі обстріли назріває гуманітарна криза – а отже допомога потрібна першочергово.
Одним із основних напрямків роботи гуманітарного штабу Метінвесту є підтримка лікарень. За час роботи штабу волонтери розподілили між медзакладами міст присутності компанії препарати та обладнання на понад 40 млн гривень.
![](/uploads/news/redactor/2vmopp30vw76p4rj.jpg)
Чергову партію ліків та медичного обладнання волонтери відвантажили до Кам’янського. У гуманітарному вантажі зібрали близько 14 тисяч препаратів та обладнання. Це антибіотики, протизапальні, знеболювальні та кровоспинні препарати, антикоагулянти, розчини для внутрішньовенного вливання, хірургічні інструменти і витратні матеріали, засоби для інтубації тощо. На їх придбання витратили близько 550 тис. гривень.
Перелік необхідних медикаментів визначений у координації з Міністерством охорони здоров’я України згідно потреб лікарень.
Допомогу з ліками та медичним обладнанням, окрім Кам’янського, також отримують лікарні Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки, Мирнограда та Покровська.
![](/uploads/news/redactor/yarryvvb9d9u6mbg.jpg)
Нагадаємо, що Група Метінвест активно допомагає не лише цивільним, а і військовим, які боронять Україну. В перші дні війни компанія ухвалила рішення про виділення 10 млн євро на допомогу армії. За ці кошти вже придбали 10 тис. бронежилетів, більше 8 тис. касок, близько 25 тис. медичних джгутів, турнікетів та аптечок, 1 тис. 100 тепловізорів.